Kayısı Çekirdeği Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Kayısı Çekirdeği Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?


Kayısı Çekirdeği Kremi, faydaları çoktur. Kadınların güzellikleri için gerekli olan ve makul fiyatlı bir ürün olmasına rağmen faydası da oldukça fazladır. Özellikle yüzdeki kırışıklıklar, göz altı morluklarından şikâyetçi ve huzursuz olanlar ve kuru cilde sahip olanlar için gerçekten mucizevi bir kremdir. Bu kremin mucizesini bir arkadaşım vasıtası ile fark ettik. Arkadaşım cildinde oluşan kırışıklıklardan dolayı artık huzursuz olmaya başlamıştı ve bunun için doktora gitmeye karar verdi. Doktoru kaysı çekirdeği kremini tavsiye etmiş ve alıp denemekte fayda var diyerek kullanmaya başladı ve gerçekten gözle fark edilecek şekilde kırışıklıklar azalmaya başladı. Bu konuda mustarip olan birçok kişi olduğunu bildiğim için de sizlerle de paylaşmak istedim.

Kremin kendisinden bahsetmek istiyorum biraz. Kaysı çekirdeği kremi oldukça hoş kokuludur sizi oldukça rahatlatacak bir kokusu vardır. Yumuşak kıvamlı ve yapış yapış bir yapısı yok aksine cilt tarafından oldukça hızlı emilmektedir. Makul fiyatlı olması da ekstra güzel bir durumdur. Kaysı çekirdeği kreminin bir diğer faydası ise kaş ve kirpik uzamasına oldukça yardımcı olmasıdır. Kaş ve kirpik dökülmesi yaşıyor iseniz veya kaş veya kirpiklerinizin az olmasından şikâyetçi iseniz kullanmanızı tavsiye ediyorum. Düzenli kullanım oldukça önemlidir eğer düzenli kullanır iseniz faydasını görürsünüz. Kaş ve kirpikler için kullanımı ise gündüz ve gece düzenli olarak iki hafta boyunca kirpik diplerine veya kaşlarınız için kullanacak iseniz de aynı işlemi kaşlarınız için de uygulayarak kullanın ve aradaki farkı on beş günün sonunda sizde göreceksiniz. Güzel ve bakımlı günler diliyorum.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

fatma

26 Mayıs 2024 Pazar

kayisi kremi nasil kulaniyorsunuz

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Kayisi kremini temiz cilde günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere, nazikçe masaj yaparak uyguluyorum. Cildimdeki yumuşaklık ve parlaklık fark edilir derecede arttı.

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni